X
17 grudzień 2018

Czy poznałeś już nową drukarkę BONO LAN E? Sprawdź ⚠

Drukarka została wyposażona w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe. Jest to obecnie najlepsze, najbardziej funkcjonalne połączenie urządzeń z komputerem. Za pomocą jednego przewodu sieciowego można komunikować się z drukarką kilkoma programami: sprzedaży, do odbioru danych z kopii elektronicznej czy do płatności elektronicznych.

Drukarka została wyposażona w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych. Protokół ten do tej pory dostępny był tylko w najbardziej zaawansowanych drukarkach Novitus HD E. Szczególnie upodobały go sobie firmy tworzące webowe systemy sprzedaży.

Drukarka posiada również homologację jako urządzenie specjalizowane do ewidencji sprzedaży towarów i usług przy świadczeniu usług w zakresie transportu pasażerskiego. Może występować w wersji BILETEREKA i współpracować z najpopularniejszymi programami do sprzedaży biletów w transporcie pasażerskim. Wersja APTEKA jest już znana użytkownikom drukarek z wcześniejszej jej wersji - idealnie nadaje się do rejestracji sprzedaży refundowanej oraz wystawiania wydruków koniecznych w aptekach (np. wycena leku robionego itp.)

Aby uzyskać więcej informacji o nowej drukarce BONO LAN E, skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w której już niedługo pojawią się nowe urządzenia.