X

Firma SKF - Piotr Nowak istnieje na małopolskim rynku od 1997 roku. Od początku funkcjonowania zajmuje się sprzedażą systemów wspomagających zarządzanie i sprzedaż. Ambitny, wielokierunkowy rozwój oraz rosnąca złożoność podejmowanych zagadnień zdeterminowały utworzenie i specjalizację poszczególnych działów. Reakcją na to zapotrzebowanie było stworzenie działu ZiL - Zarządzanie i Logistyka, powołanego do obsługi Klientów biznesowych, dostrzegających potrzebę doskonalenia systemu informatycznego odpowiedzialnego za przetwarzanie informacji wspomagających zarządzanie. Z dniem 03.12.2008r. dotychczasowa jednostka ZiL została przekształcona w odrębną spółkę pod nazwą ZiL Sp. z o.o..

Z przyjemnością informujemy, iż od 2009 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, a w 2010 otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności. Pragniemy tym samym podkreślić swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego biznesu.

Siłą rozwoju firmy są ludzie, dlatego firma zatrudnia pracowników posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe. Pracownicy podlegają ciągłemu szkoleniu i udoskonalaniu swoich umiejętności zawodowych w ramach działalności firmy.

Miarą wartości każdej firmy jest ilość jej klientów oraz zadowolenie z poziomu świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że prezentowane listy referencyjne to najlepszy dowód zaufania do nas.

Chętnie służymy naszą wiedzą i 20-letnim doświadczeniem.