X
 • Handel Detaliczny
 • Handel Hurtowy
 • Biuro Rachunkowe
 • Rozwiązania Kompleksowe
 • Gastronomia
 • Hotel i SPA
 • Gabinety Lekarskie
 • TAXI
 • BUS

Kluczem do sukcesu w handlu oraz uśmiechu na twarzy Klienta jest dostarczenie mu pożądanego przez niego produktu w odpowiednim czasie i odpowiedniej cenie. W satysfakcjonującej pracy firmy istotną rolę odgrywają czynniki takie jak:

 • sprawna i szybka obsługa klienta i optymalne zarządzanie magazynem,
 • bezbłędna identyfikacja towaru w magazynie, na półce i w kasie,
 • system sprzedaży zbudowany z wymiennych modułów, przystosowany do różnych zastosowań i wymagań naszych klientów,
 • możliwie szybkie przeprowadzanie inwentaryzacji niewielkimi zasobami ludzkimi oraz sprawne rozliczenie jej w systemie sprzedaży,
 • system szczegółowego rozliczania magazynu, a także system kontroli wideo pracy,
 • ograniczenie strat sklepu wynikających z błędów, pomyłek czy celowych działań klientów i kasjerów.

Do udoskonalenia oferty towarowej placówki zdecydowanie przyczyni się dokładna analiza struktury koszyka, preferencji zakupowych godzin czy największej częstotliwości zakupów. Do dokonania tej analizy potrzebny jest jednak system, gromadzący dane na interesującym nas poziomie szczegółowości, który umożliwi ich analizę.

W zależności od prowadzonej przez Państwa działalności, proponujemy rozwiązania przeznaczone do firm różnej wielkości:

W sprzedaży hurtowej możemy napotkać się na wiele trudności. Podstawową sprawą w sprawnym i skutecznym zarządzaniu sprzedażą jest dobór i wdrożenie odpowiedniego rozwiązania, pozwalającego na ograniczenie problemów związanych ze skomplikowanymi, nakładającymi się na siebie procesami czy ostrą konkurencją.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników naszej firmy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprawdzone rozwiązania informatyczne, pozwalające na optymalizację i automatyzację szeregu procesów mających miejsce w przypadku sprzedaży hurtowej. Zasadnicze czynniki wpływające na skuteczność sprzedaży to m.in.: kontrola zasobów magazynowych, sprawne prowadzenie zamówień czy błyskawiczna obsługa Klienta. Dobrze dobrane oprogramowanie oraz wdrożenie systemu w hurtowni umożliwią zaoszczędzenie znaczej ilości czasu i pieniądzy.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów rozwiązań dopasowanych do potrzeb handlu hurtowego. Jesteśmy świadomi tego, iż na kliku schematach nie można uwzględnić całej specyfiki sprzedaży hurtowej. Zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego bądź osobistego z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Proponujemy Państwu specjalne linie oprogramowania, dedykowane dla Biur Rachunkowych, które są dla nas szczególną grupą Klientów, obejmującą biura i kancelarie podatkowe. Linia produktów dla Biur Rachunkowych zawiera aplikacje współpracujące ze sobą w zakresie wymiany danych. W celu ułatwienia i przyspieszenia pracy, wiele procesów księgowych zostało zautomatyzowanych. Systemy księgowe wyposażone są w takie aplikacje jak:

 • książka przychodów i rozchodów,
 • księgowość i finanse,
 • środki trwałe,
 • kadry i płace.

Zależnie od oprogramowania, z którego korzystają klienci Biura Rachunkowego, możliwy jest import rejestrów drogą elektroniczną, co znacznie usprawnia pracę. Poniżej znajdziecie Państwo schemat pracy oraz obieg dokumentów w Biurze Rachunkowym.

Rozwiązania kompleksowe dedykowane są dla większych podmiotów gospodarczych, posiadających (poza działami handlowym i magazynem) także: filie/oddziały, własny dział księgowy, jak również dział kadrowo-płacowy. Taki schemat pracy przedsiębiorstwa wymaga tego, aby oprogramowanie wdrożone we wszystkich działach i oddziałach firmy współpracowało ze sobą, pozwalając na elektroniczną wymianę danych pomiędzy poszczególnymi działami, a w rezultacie - na sprawną i efektywną pracę całej firmy.

Urządzenia wykorzystywane w takich rozwiązaniach, które przyspieszają i ułatwiają pracę wewnątrz firmy, a także pracę z Klientem to m.in.:

 • drukarki etykiet,
 • sprawdzarki cen,
 • czytniki kodów kreskowych,
 • kolektory danych,
 • wagi (w tym również wagi etykietujące).

W sytuacji, gdy w dziale handlowym zatrudnieni są przedstawiciele handlowi mający za zadanie utrzymywanie kontaktów z klientami oraz zbieranie zamówień w terenie, zastosowane rozwiązanie powinno wspierać ich działania za pomocą systemów mobilnych.

Rozwiązania Kompleksowe znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w: dużych hurtowniach z własnym działem księgowo-kadrowym, dużych placówkach handlowych (w których istnieje konieczność wystawiania dużej ilości faktur VAT z kilkoma oddziałami, własną księgowością i kadrami).

Od systemów pracujących w specyficznej gałęzi sprzedaży detalicznej jaką jest gastronomia, wymaga się usprawnienia szybkości sprzedaży oraz obsługi klienta. Profesjonalny system obsługi punktu gastronomicznego bądź restauracji jest niezwykle istotny w procesach mających miejsce w tego typu działalności.

W zintegrowanych systemach gastronomicznych spotykamy się zarówno ze sprzedażą na stanowiskach kelnersko-barowych, jak również z pełnym zarządzaniem gospodarką magazynową i recepturami.

Rozwiązanie zastosowane w gastronomii musi również obsługiwać urządzenia typowe dla tego typu działalności gospodarczej (m.in.: drukarki zamówień, urządzenia fiskalne, bonowniki, stanowiska POS z ekranami dotykowymi, ekrany kuchenne). Należy także pamiętać o raportach, możliwości otwarcia kilku rachunków równocześnie, przejmowania otwartych rachunków, wydruku zamówień w kuchni wraz z komentarzami.

W oparciu o naszą szeroką wiedzę, a także doświadczenia naszych Klientów, przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów przedstawiających rozwiązania dopasowane do punktów gastronomicznych różnej wielkości. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą na nie kompleksowych odpowiedzi.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanymi przez nas rozwiązaniami przeznaczonymi dla Hoteli i SPA. Rozwiązania te bazują na profesjonalnych, nowoczesnych programach SOHO, dzięki którym praca staje się niezwykle efektywna. Proponowane przez nas rozwiązania zostały stworzone z myślą o błyskawicznej, sprawnej i przyjemnej obsłudze Klienta.

Rozwiązanie dedykowane do gabinetów lekarskich bazuje na kasie fiskalnej dla lekarzy Novitus Nano E MED. Kasa ta wyposażona jest dodatkowo w komfortowy futerał, chroniący ją przed uszkodzeniami mechanicznymi różnego typu, a także umożliwia wygodne i bezpieczne przenoszenie. Dodatkowo kasy Nano E MED zaopatrzone są w dodatkową kartę kopii elektronicznej.

Kasy fiskalne, które proponujemy Państwu w tym wariancie, przeznaczone są zarówno do pracy w gabinecie, jak i w terenie. Kasy te wykorzystują nowoczesne technologie (np. zapis elektronicznej kopii paragonu, który redukuje koszty eksploatacji urządzenia i jest zgodny z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 XI 2008r.), są niezwykle mobilne i wygodne w użytkowaniu.

Novitus Nano E MED to kasy fiskalne dedykowane dla lekarzy, które drukują paragony na jednej, szerokiej rolce papieru. Dzięki elektronicznemu systemowi zapisu kopii, unikamy konieczności jednoczesnego zadrukowywania drugiej kopii paragonu. Dawniej wymagane było przechowywanie przez kilka lat wszystkich rolek z kopiami paragonów, które niestety zajmowały sporo miejsca, a dodatkowo już po kilku miesiącach okazywały się niemal nieczytelne. Kasy fiskalne dla lekarzy, znajdujące się w naszej ofercie, wykorzystują wygodne i uniwersalne nośniki pamięci w postaci zajmujących bardzo mało miejsca kart SD (takich jak w aparatach fotograficznych) przez co świetnie radzą sobie z tym problemem. Ponadto wykonywanie elektronicznej kopii usprawnia takie czynności jak np. wymiana rolki.

Istotnym atutem prezentowanego urządzenia jest nowoczesne i wygodne zasilanie akumulatorowe. Kasy fiskalne dla lekarzy NANO E Med zostały opracowane w taki sposób, by na Niewątpliwie cenną zaletą kas fiskalnych dla lekarzy NANO E Med jest nowoczesne i wygodne zasilanie akumulatorowe. Urządzenia zaprojektowane zostały tak, aby na jednorazowo naładowanej do pełna baterii możliwe było wydrukowanie nawet 2,5 tysiąca 30-liniowych paragonów, co w zupełności wystarcza nawet na kilka dni pracy bez wykorzystania zasilania sieciowego.

W oparciu o nasze doświadczenie, rozbudowaną wiedzę, a także wieloletnią współpracę z Taksówkarzami, jesteśmy w stanie doradzić Państwu rozwiązanie doskonale dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas wariantem rozwiązań oraz do kontaktu telefonicznego bądź osobistego z naszymi specjalistami.